Rajkot, Gujarat
GST No. 24ARLPP6915H1ZI
Call 08047628671 89% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Hose Inner Diameter | 19 mm (3/4 inch) |
| Material | PVC |
| Hose Length | 30 m |
| Size/Diameter | 3 inch |
| Type | Garden Hose Pipe |
| Usage/Application | Water |
| Length | 30 m |
| Minimum Order Quantity | 250 kgs |
| Is It Flexible | yes |
| Packing Type | export worthy |
View Complete details